Odoocamp Odoo lankstumas mažoms įmonėms Išbandykite nemokamai

Greitis ir kokybė - mūsų vertybės!

Išgirskite mūsų klientų atsiliepimus

Viking 1914 projektas

Viking 1914 – daniškas kanceliarinių ir biuro reikmenų prekės ženklas. Kliento suformuluotas uždavinys – sukurti ir įdiegti efektyvesnę verslo valdymo sistemą e-komercijai. Prieš kreipdamasis į mus, užsakovas naudojosi anksčiau danų įmonės sukurta verslo valdymo sistema, kuri buvo nelanksti ir pritaikyta labiau daniškoms kompanijoms. Esminiai senosios sistemos trūkumai – kiekvienas pakeitimas ar optimizavimas kainuodavo daug laiko ir finansinių kaštų. Pagrindiniai reikalavimai, kuriuos turėjo atitikti mūsų sukurta verslo valdymo sistema – lankstumas ir kaina.

Plačiau.

Allbranded projektas

Tarptautinės kompanijos Allbranded veiklą puikiai atspindi jų pavadinimas – „viskas“ (angl. all) ir „paženklinta“ (angl. branded). Bendrovė teikia logotipų, prekės ženklų ar užrašų perkėlimo ant įvairiausių daiktų (puodelių, marškinėlių, rašiklių t.t.) paslaugą ir parduoda įvairias prekes elektroninėje parduotuvėje.

Plačiau.

Light Conversion projektas

Pasaulyje lyderiaujanti ultrasparčių lazerių ir kitų optinių prietaisų gamintoja „Light Conversion“ yra įsikūrusi Lietuvoje. Komanijoje gaminami lazeriai yra naudojami pramonėje, kai reikia ypač preciziško medžiagos apdirbimo (medicinos prietaisų gamyboje, elektronikoje, automobilių pramonėje ir kt.) taip pat vykdant visame pasaulyje žinomus mokslinius tyrimus su delelių greitintuvais-sinchronatais, ar naudojami naujos kartos „mikroskopuose“ tiriant gyvuose organizmuose vykstančius reiškinius, „filmuojant“ molekules ir kt.

Plačiau.