Allbranded projektas

Klientas

Allbranded

Sritis

Prekyba internetu

Metai

2016-šiuo metu

Odoo versija

8

Suteiktos paslaugos

  • Integracija su el. parduotuve
  • Integracija su tiekėjais
  • Pardavimų sistema
  • Pirkimų sistema
  • Sandėlio sistema

Iššūkis

Tarptautinės kompanijos Allbranded veiklą puikiai atspindi jų pavadinimas – „viskas“ (angl. all) ir „paženklinta“ (angl. branded). Bendrovė teikia logotipų, prekės ženklų ar užrašų perkėlimo ant įvairiausių daiktų (puodelių, marškinėlių, rašiklių t.t.) paslaugą ir parduoda įvairias prekes elektroninėje parduotuvėje.

Į mūsų komandą Allbranded kreipėsi jau turėdami pritaikytą verslo valdymo sistemą Odoo platformoje, tačiau pastaroji… paprasčiausiai neveikė. Pasak užsakovo, jų specialistai nesugebėjo paleisti naujosios sukurtos sistemos, o jei kažkuri dalis ir veikdavo, tai „sugriūdavo“ kitas sistemos kampas. Klientas norėjo, kad mes sukurtume jiems naują verslo sistemą ir kad ji pradėtų veikti (!) prieš prasidedant kalėdiniam sezonui, t. y. rugsėjo-spalio mėnesiais – praėjus pusei metų nuo užduoties pateikimo.

Darbo procesas

Po pirmojo kontakto su Allbranded el. paštu, nusprendėme, kad tokiam projektui yra būtina susitikti „akis į akį“. Kompanijos būstinė įsikūrusi Hamburge, Vokietijoje, tad pakvietėme jų atstovą atvykti pas mus į Lietuvą. Čia surengėme tris dienas trukusias dirbtuves (angl. workshop). Jos vyko ganėtinai paprastu, bet efektyviu formatu – Allbranded rodė savo turimą sistemą, aiškino, ko jie norėjo ir ką jiems sukūrė indų kompanija, o mes savo ruožtu pateikdavome vertinimą – nurodydavome, kas padaryta gerai ar blogai, ir įvertindavome, kiek užtruks pataisyti vieną ar kitą dalyką. Baigiantis dirbtuvėms, išsikėlėme tikslą – visiškai pakeisti esamą sistemą . Tiesa, reikėtų pažymėti, kad dirbant toliau, siūlyti sistemos sprendimai pakito lyginant su ta vizija, kurią aptarėme dirbtuvių metu, tačiau būtent tos trys dienos įtraukiančio ir tiesioginio darbo su užsakovu leido geriau pažinti vieni kitus ir apsispręsti dėl tolimesnio ilgalaikio bendradarbiavimo.

Tolimesnis bendravimas vyko nuotoliniu būdu bendroje projektų valdymo sistemoje. Svarstėme galimybes surengti susitikimą ar dar vienas dirbtuves ir vėl po tam tikro laiko, tačiau kol kas toks poreikis būtų labiau palaikomasis veiksmas tarpusio darbo procesams nei būtinas dalykas. Bendroje projektų valdymo sistemoje kiekvienas prisijungęs sistemos naudotojas gali susipažinti su visais atliktais darbais, tarpusavio komunikacija ir iškeltomis užduotimis. Kai prie projekto prisijungia naujas mūsų ar jų komandos narys, jis greičiau susipažįsta su „darbiniu kontekstu“ – kokioje stadijoje yra projektas, kas jau yra padaryta, o ką dar reikia atlikti.

Integracija

Atlikę senosios Allbranded verslo valdymo sistemos auditą, kaip pagrindinį tikslą iškėlėme tinkamą naujosios sistemos integraciją į Odoo. Užsakovo valdomos e-parduotuvės įvairiose šalyse yra paremtos Oxid sistema, todėl efektyviai integracijai reikėjo sukurti bendrą aplikacijų programavimo sąsają (angl. Application Programming Interface), kuri leistų dviems sistemoms bendrauti tarpusavyje.

Allbranded turi skirtingas e-parduotuves skirtas skirtingų šalių rinkoms, todėl mes jiems sukūrėme sprendimą, kuris leidžia prisijungti prie Odoo verslo valdymo sistemos ir vienoje vietoje matyti skirtingą kiekvienos e-parduotuvės informaciją. Tai nėra pirmas kartas, kai mes susiduriame su panašiu iššūkiu – dažnu atveju veiklą įvairiose pasaulio valstybėse vykdantis verslas „lokalizuoja“ savo e-parduotuves. Namų naudotojas, matydamas jo kalba pateikiamą informaciją apie prekes ar kontaktus su jam pažįstamu el. pašto adresu, labiau pasitiki tokiu pardavėju ir yra labiau linkęs įsigyti norimą prekę.

Šiuo metu toliau kuriame sprendimą, kuris užtikrintų sistemos integraciją su tiekėjais. Kadangi Allbranded teikia paslaugą, o patys gamyba neužsiima, jiems svarbu žinoti, kokie yra jų tiekėjų prekių likučiai, gamybos grafikai, finansiniai kaštai – taip jiems bus lengviau komunikuoti su potencialiais klientais ir priimti rinkodarinius veiksmus.

„Versada“ mums rekomendavo vieni iš ankstesnių partnerių. Susisiekę su lietuvių komanda, iš karto supratome, kad šie žmonės yra būtent tai, ko mums reikia – jie sudarė mums profesionalių, ryžtingų ir komunikabilių specialistų įvaizdį, kuris netgi su kaupu viršijo mūsų lūkesčius. Kadangi mūsų kompanija labai greitai auga, mums buvo svarbu rasti tokį partnerį, kuris galėtų augti su mumis, nebijotų iššūkių ir suprastų mūsų verslo poreikius. „Versada“ labai greitai reaguoja į visus pasikeitimus, operatyviai įgyvendina mūsų idėjas. Atnaujinę savo verslo valdymo sistemą, pastebėjome, kad darbo procesai vyksta greičiau, sumažėjo „žmogiškųjų“ klaidų ir sutaupome verslo kaštų.“

Arne Schubert

CEO / Įkūrėjas

„Vertinant techninę projekto pusę, kol kas įdomiausia buvo prisidėti prie Oxid ir Odoo sistemų integracijos. Niekur kitur nebuvome radę šioms sistemoms skirto sprendimo, todėl jį teko kurti patiems. Nors integracijos darbus vykdėme kartu su Allbranded programuotojais, tačiau mūsų komanda buvo projekto lyderiai – aš parengiau reikalingos API specifikaciją, o kiti mūsų komandos nariai prižiūrėjo ir prisidėjo prie darbo procesų įgyvendinimo. Na, o vertinant projektą iš funkcinės pusės, minėta integracija suteikė išskirtines naudas klientui – informacija susijusi su pardavimais, visi produktai ir visa vidinė komunikacija prieinama vienoje sistemoje. Duomenys yra paskirstyti pagal e-parduotuves, todėl lengva sekti skirtingų parduotuvių pasiekimus. Taip pat džiaugiuosi, kad įvykdėme kliento prašymą ir sistemą pavyko paleisti iki jų pardavimų sezono pradžios – į mus Allbranded kreipėsi pirmąjį metų ketvirtį, o sistema veikė jau vasaros pabaigoje.“

Paulius Sladkevičius

Versada vadovas

Rezultatas

Trumpai – integravome visas Allbranded e-parduotuves į Odoo sistemą. Žvelgiant plačiau – suteikėme galimybę vienoje verslo valdymo sistemoje stebėti, analizuoti ir valdyti skirtingų pasaulio šalių rinkoms skirtas – ir todėl skirtingas tarpusavyje – elektronines parduotuves. Būtent e-parduotuvės Allbranded kompanijai yra pagrindinis ir svarbiausias darbo įrankis, todėl žinome, kad šis projektas nebus baigtinis – toks užsakovas nuolatos nori atnaujinimų, individualizacijos, pritaikymo prie unikalių jo darbo procesų.

Daugiau mūsų darbų

Viking 1914 projektas

Daugiau

Light Conversion projektas

Daugiau