Apie mus

Kodėl mes taip gerai darome tai, ką darome? Nes mus veža mūsų darbas.

Logo of Versada UAB

Mūsų istorija

„Versada“ istorija prasidėjo dar 2010 metais, kai Paulius bakalauro studijose susidomėjo Odoo verslo valdymo sistema. Po keletos labai įdomių metų bendradarbiaujant su agentūra iš Belgijos įkurta „HacBee" ir suvienytas 5 žmonių komandos branduolys, kuris nėra pasikeitęs dar ir šiandien. 2013 metais plečiant komandą, prisijungė keletas programuotojų iš Makedonijos ir kompanijoje įsivyravo anglų kalba. Nors vis dar didžioji dalis projektų buvo vykdoma subrangos (angl. outsourcing) pagrindu, daugiausiai su Vokietijos agentūromis, tačiau pradėta domėtis ne tik profesionaliu programavimu, bet ir projektų vykdymu nuo pradžios iki pabaigos. 2014 metais buvo pakeistas įmonės pavadinimas į „Versada“ bei strategija - dirbti su tiesioginiais klientais.

Sulaukus palaikymo iš klientų, buvo įkurtas „Versada“ padalinys Berlyne, tapome Odoo partneriais ne tik Lietuvoje bet ir Vokietijoje, o prie komandos prisijungė vokiškai kalbantis projektų vadovas.

Šiandien „Versada“ komandą sudaro 12 narių.

Mūsų kompanijos rinkodara paprasta – word-of-mouth – asmeninių rekomendacijų rinkodara. Mes manome, kad įmonės reputacija – galingas veiksnys, todėl pelnytai didžiuojamės, kad dauguma klientų mus susiranda per kitų rekomendacijas.

Ignas Karpiejus

Programuotojas

„Didžiausias privalumas dirbti „Versada“ – skatinama vidinė darbuotojo laisvė. Organizacijos viduje kiekvienas gali išsakyti savo nuomonę, pasiūlymus dėl įmonės politikos ar pateikti kūrybinius pasiūlymus. Kolegų tarpusavio supratimas, pagalba atliekant užduotis, mokėjimas priimti ir pateikti konstruktyvią kritiką padaro mūsų komandą stipria ir vieninga.“

Paulius Sladkevičius

Įmonės vadovas

„Stengiamės, kad visi mūsų darbuotojai turėtų galimybę tobulėti, keistis ir nenorėtų „užmigti“ ant laurų. Džiaugiamės, kad ir mūsų klientai yra tokie – jie nenori šabloninio požiūrio ar patikrintų kelių, jie nori naujų šviežių idėjų, kurios būtų įkvėptos naujausių rinkos technologijų.“

Andrius Preimantas

Projektų vadovas

„Šiandien naudojame 5 kartus daugiau įrankių ir technologijų nei komandos susikūrimo pradžioje. Išbandėme daugelį sprendimų ir testuodami išsirinkome geriausius. Komanda, kuri nestovi vietoje, visuomet yra vertinama – tą rodo ir mūsų užimtumas.“

Mes - komanda

Efektyvumas. Lankstumas. Humoro jausmas. Tai yra „Versada“ komandos vertybės. Jomis vadovaujamės ne tik kompanijos viduje, bet ir dirbdami su klientais. Mes nenorime sustoti. Mes norime laimėti. Ir mūsų klientų iššūkiai mums padeda tą padaryti.

Mūsų efektyvumo paslaptis – atsakingas ir profesionalus požiūris net ir į menkiausią užduotį. Vadovaujamės filosofija, kad kiekvienas darbas – programos kūrimo etapas, brainstorming’as su klientu, atsakymas į el. laišką ar kt. – jau pirmą kartą turi būti atliktas taip gerai, kad jo nereikėtų kartoti. Verslo valdymo sistemos kūrimas – sudėtingas ir įspūdingas procesas, kurį sudaro atskiri elementai ir unikalios idėjos. Mes siekiame, kad kiekvienas to didelio paveikslo potėpis būtų tobulas.

Lankstumą mes suprantame kaip laisvę dirbti kūrybiškai. Tikime, kad kompanija turi taikytis prie specialisto, ne atvirkščiai. Todėl mūsų komandos nariai yra laisvi dirbti jiems patogiu būdu, kūrybiškai žiūrėti į kiekvieną užduotį ir betarpiškai bendrauti komandoje. Mūsų vidinė laisvė – nebijoti suklysti, nebijoti padaryti kitaip, nebijoti naujovių – leidžia mums sukurti geriausius sprendimus nuolat besikeičiančioje IT rinkoje.

Humoro jausmas – būtinas mąstymui „už dėžės ribų“. Mes kuriame tokią aplinką, kurioje gera juokauti ir juoktis kartu, patogu dirbti ir smagu leisti laisvalaikį. Kasmet savaitei išvažiuojame į Lietuvos miškus ir dirbame pušų pavėsyje. Kas gali būti geriau? Betarpiški santykiai įkvepia, draugiškas juokas suartina – mūsų komanda pasiruošusi bet kokiems iššūkiams.

Mūsų komanda

Mūsų darbo aplinka

Mes esame įsikūrė Kauno širdyje - Laisvės alėjoje esančiame Berdradarbystės centre - Happspace bankas. Vertiname lankstumą ir šiuolaikišką požiūrį į darbą, todėl nuotolinis darbas mums nesudaro sunkumų, o kultūriniai skirtumai sustiprina. Nesvarbu, kad dirbame skirtinguose miestuose, vistiek jaučiamės komandos dalimi ir dirbame tuo pačiu pulsu.

Įsitikinkite patys. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo iššūkiu.

Susisiekti