Odoocamp Odoo lankstumas mažoms įmonėms Išbandykite nemokamai

Python/Odoo praktikantas

Ieškome ambicingų ir noro tobulėti turinčių žmonių, norinčių prisijungti prie Versada komandos ir savo karjerą pradėti su mumis!

Jei turi bent minimalias Python programavimo žinias ir didelį norą išmokti daugiau - parašyk mums!

Įmonėje dirba ilgalaikę patirtį turintys Python programuotojai ir Odoo specialistai, norintys pasidalinti sukaupta patirtimi su ambicingais jaunaisiais specialistais. Praktikos poziciją kuriame tik su potencialia galimybe įsidarbinti, pasibaigus praktikos laikotarpiui. Todėl, jei ieškai vietos, kur galėtum įgauti vertingų Python programavimo žinių ir susikurti savo darbo vietą, laukiame Tavęs prisijungiant!

Jeigu susidomėjai ar kyla klausimų - visada gali susisiekti su mumis +370 37 245885, arba el. paštu [email protected]

Versada privalumai


Vertiname patirtį

Valandinis atlyginimas, bonusinė ir atvirų atlyginimų sistema


Patogios darbo sąlygos

Lanksčios darbo valandos, darbas Kauno ir Vilniaus biuruose bei nuotoliai


Stipri komanda

Profesionalūs programuotojai, laisva kultūra įmonės viduje


Workations ir building’ai

Nemokami pusryčiai, kasmetinės vasaros stovyklos, užkandžiai ofise

Apie Versada

Už pavadinimo „Versada“ slepiasi skaitmeninių B2B sektoriaus sprendimų komanda. Mes padedame įmonėms optimizuoti savo verslo procesus, taip sutaupant ne tik laiko ar išlaidų, bet ir didinant ilgalaikę verslo sėkmę.

Programavimo ir projektų valdymo srityse mūsų pagrindinis siekis – bendros vizijos su klientu suradimas. Tai – sudėtingų procesų supaprastinimas, techninių sunkumų sprendimas ir funkcionalios, lengvai prižiūrimos Odoo verslo valdymo sistemos sukūrimas.

Pradėjusi savo veiklą vos nuo kelių Odoo projektų 2010 metais, šiandien Versada yra stipri tarptautinė kompanija įsikūrusi Lietuvoje ir Vokietijoje bei sparčiai plečianti veiklą visoje Europoje. Sėkmingai įgyvendinome jau daugiau nei 100 projektų įvairių sektorių įmonėms visoje Europoje.

Kasdien dirbdami su klientais iš daugelio skirtingų kompanijų ir įvairių veiklos sektorių, įgijome vertingos patirties, kuri leidžia mums gerai suprasti įvairius versle vykstančius procesus.