Apie mus

Kodėl mes taip gerai darome tai, ką darome? Nes mus veža mūsų darbas.

Logo of Versada UAB

Efektyvumas. Lankstumas. Humoro jausmas. Tai yra „Versada“ komandos vertybės. Jomis vadovaujamės ne tik kompanijos viduje, bet ir dirbdami su klientais. Mes nenorime sustoti. Mes norime laimėti. Ir mūsų klientų iššūkiai mums padeda tą padaryti.

„Versada“ efektyvumo paslaptis – atsakingas ir profesionalus požiūris net ir į menkiausią užduotį. Vadovaujamės filosofija, kad kiekvienas darbas – programos kūrimo etapas, brainstorming’as su klientu, atsakymas į el. laišką ar kt. – jau pirmą kartą turi būti atliktas taip gerai, kad jo nereikėtų kartoti. Verslo valdymo sistemos kūrimas – sudėtingas ir įspūdingas procesas, kurį sudaro atskiri elementai ir unikalios idėjos. Mes siekiame, kad kiekvienas to didelio paveikslo potėpis būtų tobulas.

Ignas Karpiejus

Programuotojas

„Didžiausias privalumas dirbti „Versada“ – skatinama vidinė darbuotojo laisvė. Organizacijos viduje kiekvienas gali išsakyti savo nuomonę, pasiūlymus dėl įmonės politikos ar pateikti kūrybinius pasiūlymus. Kolegų tarpusavio supratimas, pagalba atliekant užduotis, mokėjimas priimti ir pateikti konstruktyvią kritiką padaro mūsų komandą stipria ir vieninga.“

Paulius Sladkevičius

Įmonės vadovas

„Stengiamės, kad visi mūsų darbuotojai turėtų galimybę tobulėti, keistis ir nenorėtų „užmigti“ ant laurų. Džiaugiamės, kad ir mūsų klientai yra tokie – jie nenori šabloninio požiūrio ar patikrintų kelių, jie nori naujų šviežių idėjų, kurios būtų įkvėptos naujausių rinkos technologijų.“

Andrius Preimantas

Projektų vadovas

„Šiandien naudojame 5 kartus daugiau įrankių ir technologijų nei komandos susikūrimo pradžioje. Išbandėme daugelį sprendimų ir testuodami išsirinkome geriausius. Komanda, kuri nestovi vietoje, visuomet yra vertinama – tą rodo ir mūsų užimtumas.“

Lankstumą mes suprantame kaip laisvę dirbti kūrybiškai. Tikime, kad kompanija turi taikytis prie specialisto, ne atvirkščiai. Todėl mūsų komandos nariai yra laisvi dirbti jiems patogiu būdu, kūrybiškai žiūrėti į kiekvieną užduotį ir betarpiškai bendrauti komandoje. Mūsų vidinė laisvė – nebijoti suklysti, nebijoti padaryti kitaip, nebijoti naujovių – leidžia mums sukurti geriausius sprendimus nuolat besikeičiančioje IT rinkoje.

Humoro jausmas – būtinas mąstymui „už dėžės ribų“. Mes kuriame tokią aplinką, kurioje gera juokauti ir juoktis kartu, patogu dirbti ir smagu leisti laisvalaikį. Kasmet savaitei išvažiuojame į Lietuvos miškus ir dirbame pušų pavėsyje. Kas gali būti geriau? Betarpiški santykiai įkvepia, draugiškas juokas suartina – mūsų komanda pasiruošusi bet kokiems iššūkiams.

Mūsų rinkodara paprasta – word-of-mouth – asmeninių rekomendacijų rinkodara. Mes manome, kad įmonės reputacija – galingas veiksnys, todėl pelnytai didžiuojamės, kad dauguma klientų mus susiranda per kitų rekomendacijas. Kompanijų, su kuriomis dirbome (ar toliau bendradarbiaujame), atsiliepimai – ne dirbtinė panegirika, o nuoširdžios patirtys, kuriomis didžiuojamės.

Įsitikinkite patys. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo iššūkiu.

Susisiekti

Mūsų komanda

Ignas Karpiejus

Ignas Karpiejus

Programuotojas
Tomas Račys

Tomas Račys

Programuotojas
Paulius Sladkevičius

Paulius Sladkevičius

Įmonės vadovas
Karolis Kalantojus

Karolis Kalantojus

Vadovaujantis programuotojas
Naglis Jonaitis

Naglis Jonaitis

Programuotojas
Andrius Preimantas

Andrius Preimantas

Projektų vadovas
Milda Juškaitė

Milda Juškaitė

Administratorė
Viktoras Norkus

Viktoras Norkus

Programuotojas
Andrius Daunoravičius

Andrius Daunoravičius

Programuotojas
Indrė Povilaitė

Indrė Povilaitė

Pardavimų ir marketingo vadybininkė
Viktorija Bardauskaitė-Sladkevičienė

Viktorija Bardauskaitė-Sladkevičienė

Grafikos dizainerė