Odoocamp Odoo lankstumas mažoms įmonėms Išbandykite nemokamai

Odoo –
profesionali jūsų verslo procesų revoliucija

Logo of Versada UAB

Už pavadinimo „Versada“ slepiasi skaitmeninių B2B sektoriaus sprendimų komanda. Mes padedame mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms optimizuoti savo verslo procesus, taip sutaupant ne tik laiko ar išlaidų, bet ir didinant ilgalaikę verslo sėkmę.

Programavimo ir projektų valdymo srityse mūsų pagrindinis siekis – bendros vizijos su klientu suradimas. Tai – sudėtingų procesų supaprastinimas, techninių sunkumų sprendimas ir funkcionalios, lengvai prižiūrimos Odoo verslo valdymo sistemos sukūrimas.

Kasdien dirbdami su klientais iš daugelio skirtingų kompanijų ir įvairių veiklos sektorių, įgijome daug patirties, kuri leidžia mums gerai suprasti įvairius versle vykstančius procesus. Dėl šios priežasties „Versada“ yra gerokai daugiau nei tiesiog techninių sprendimų tiekėja – turimos žinios padeda mums įsigilinti problemas, su kuriomis jūs susiduriate kasdien.

Todėl siekiame surasti patį efektyviausią ir praktiškiausią sprendimą kiekvienam naujam projektui individualiai ir paversti jį realybę naudojant platų mūsų paslaugų spektrą:

  • Odoo programavimas
  • Odoo integracija
  • Odoo pritaikymas
  • Odoo konsultavimas

Ignas Karpiejus

Programuotojas

„Didžiausias privalumas dirbti „Versada“ – skatinama vidinė darbuotojo laisvė. Organizacijos viduje kiekvienas gali išsakyti savo nuomonę, pasiūlymus dėl įmonės politikos ar pateikti kūrybinius pasiūlymus. Kolegų tarpusavio supratimas, pagalba atliekant užduotis, mokėjimas priimti ir pateikti konstruktyvią kritiką padaro mūsų komandą stipria ir vieninga.“

Paulius Sladkevičius

Įmonės vadovas

„Stengiamės, kad visi mūsų darbuotojai turėtų galimybę tobulėti, keistis ir nenorėtų „užmigti“ ant laurų. Džiaugiamės, kad ir mūsų klientai yra tokie – jie nenori šabloninio požiūrio ar patikrintų kelių, jie nori naujų šviežių idėjų, kurios būtų įkvėptos naujausių rinkos technologijų.“

Andrius Preimantas

Projektų vadovas

„Šiandien naudojame 5 kartus daugiau įrankių ir technologijų nei komandos susikūrimo pradžioje. Išbandėme daugelį sprendimų ir testuodami išsirinkome geriausius. Komanda, kuri nestovi vietoje, visuomet yra vertinama – tą rodo ir mūsų užimtumas.“

„Versada“ klientams suteikiamas visapusis aukščiausio lygio aptarnavimas: nuo konsultavimo ir projekto valdymo iki paties modulio programavimo.

Mūsų pasiekimai kalba patys už save: nuo 2010 metų jau dirbome su daugiau nei 100 klientų iš daugiau nei 10 skirtingų šalių, išsprendėme daugybę problemų, optimizavome procesus ir sukūrėme puikių verslo valdymo sprendimų. Mes esame atsidavę Odoo partneriai, kurie dega noru padėti jūsų verslui pasiekti sėkmės aukštumas.
Kokie darbo procesai atima daugiausiai laiko ir stabdo jūsų augimą? Su kokiomis verslo problemomis susiduria jūsų įmonė? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Mūsų komanda

Andrius Daunoravičius

Andrius Daunoravičius

Programuotojas
Andrius Preimantas

Andrius Preimantas

Projektų vadovas
Darko Nikolovski

Darko Nikolovski

Programuotojas
Indrė Povilaitė

Indrė Povilaitė

Pardavimų ir marketingo vadybininkė
Karolis Kalantojus

Karolis Kalantojus

Vadovaujantis programuotojas
Milda Juškaitė

Milda Juškaitė

Personalo ir biuro administratorė
Naglis Jonaitis

Naglis Jonaitis

Programuotojas
Paulius Sladkevičius

Paulius Sladkevičius

Įmonės vadovas
Tomas Račys

Tomas Račys

Programuotojas
Viktorija Bardauskaitė-Sladkevičienė

Viktorija Bardauskaitė-Sladkevičienė

Grafikos dizainerė

Įsitikinkite patys. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo iššūkiu.

Susisiekite